نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قدردانی بخشدار آسفيچ از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

سايت بخشداري آسفيچ

 

به گزارش روابط عمومی بخشداري آسفيچ در این پیام آمده است :

 

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

 

مردم انقلابی بخش آسفيچ و ایران اسلامی همه ساله به شکرانه نعمت الهی و توفیق حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، عشق خود را به انقلاب اسلامی به نمایش می‌گذارند و پاسخی دندان‌شکن به هجمه‌های دشمنان کوردل، به‌ویژه آمریکا و صهیونیست می‌دهند.

 

به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف بخش آسفيچ همگام با ملت عزیز ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.

 

درود خدا، بر شما مردم افتخارآفرین و ولایتمدار بخش آسفيچ که هم صدا با مردم ایران اسلامی با قلوبی سرشار از عطر روح‌بخش قرآن در ماه مبارک رمضان به صحنه آمدید و با حضور حماسی خود در این آزمون بزرگ ضمن اعلام حمایت قاطع از آرمان‌های فلسطین تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی را خنثی کردید.

 

 مردان و زنان روزه‌دار در این راهپیمایی حماسی، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و ندای آزادی و رهایی بیت‌المقدس به‌عنوان نخستین قبله مسلمین جهان و قلب تپنده جهان اسلام را سر دادند و تعلق قدس شریف به جهان اسلام را با بانگ رسای تکبیرهای خود به گوش جهانیان رساندند.

 

 بی‌شک حضور با شکوه و خروش انقلابی که در لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) شکل گرفت برگ زرین دیگری را در تاریخ  ثبت کرد.

 

 از خلق حماسه شکوه و عظمت اقشار مختلف مردم بیدار و همیشه در صحنه  بخش  تقدیر و تشکر کرده و قدوم پر مهر مردم مؤمن و روزه‌دار را برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ارج می‌نهیم.

 

 اینجانب از تلاش های دستگاه های اجرایی و نیز مسئولان سخت کوش وپرتلاش بخش آسفيچ که مقدمات مرتبط با راهپیمایی روز جهانی قدس را تامین کردند، تقدیر وتشکر می نمایم. 

عليرضا تيموري

بخشدار آسفيچ