نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت بخشدار آسفیچ از مردم برای شرکت باشکوه در انتخابات

سایت بخشداری آسفیچ

به گزارش روابط عمومی بخشداری آسفیچ ؛ بخشدار آسفیچ در پیامی از مردم ولایتمدار بخش آسفیچ دعوت نمود تا با حضور با شکوه خود در پای صندوق های رأی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری حماسه ای دیگر را رقم بزنند .

متن پیام علیرضا تیموری به شرح زیر می باشد :

هنوز صلابت گام هایتان در راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن در فضای ایران اسلامی طنین انداز است؛ شکوه آن حضور بی نظیر روز جمعه؛ هفتم اسفنده ماه و در پای صندوق های رای تکرار خواهد شد.

هفت اسفند ماه به پای صندوق های رای می‌رویم تا ثابت کنیم ایران، بر محور ولایت فقیه؛ کشوری مستقل و مقتدر است.

رای دهندگان روز هفتم اسفندماه متولیان واقعی مدیریت و قانونگذاری کشورند.

عشق به رهبری، قدردانی از خون شهدا، صیانت از ناموس ایرانی، دفاع از مبارزان ایرانی و مدافعان حرم؛ استمرار امنیت داخلی و استقلال جهانی و تجلی همدلی و همزبانی با دولت همه و همه با حضور شما در پای صندوق های رای عینیتی دوباره می‌یابد ، پر واضح است که شما مردم فهیم و ولایتمدار بخش آسفیچ چون همیشه حماسه خواهید آفرید.

در آستانه برگزاری دو انتخابات سرنوشت ساز پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، از مردم فهیم و ولایتمداردعوت می نمایم با تاسی از آرمان‌های امام خمینی (ره) و الهام از رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب همراه و همگام با ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر و با انتخاب نامزدهای اصلح  بار دیگر شور و شعور سیاسی خود را به نمایش گذاشته و با خلق حماسه‌ای بزرگ، برگ زرین دیگری در تاریخ این سرزمین به یادگار بگذارید.

ضمن تسلیت ایام عزاداری بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، پیشاپیش حضور آگاهانه و پرشورتان را در پای صندوق های رأی قدر می‌دانم سلامت و سربلند باشید.

 

 

علیرضا تیموری بخشدار آسفیچ