نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به صدا در آمدن زنگ انقلاب در آسفیچ

سايت بخشداري آسفيچ

به گزارش روابط عمومی بخشداری آسفیچ ؛ دراولین روز ازدهه مبارک فجرمراسم جشنی با حضور بخشدارآسفیچ؛مسئولان ادارات بخش و معاون پرورشی ؛فرهنگی ادراه آموزش و پرورش شهرستان در آموزشگاه علامه امینی این بخش برگزارشدوزنگ انقلاب درلحظه  ، ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارك فجر به صدا در آمد.
دراین مراسم دانش آموزان ومسئولان آغازدهه مبارک فجرراجشن گرفتند
حجت الاسلام غیاثی در سخنرانی بیان کرد.طلیعه روشن و امید بخش بهمن ماه با ورود غرورآمیز و مفتخرانه امام خمینی (ره) به کشور و پایه گذاری انقلابی اسلامی و نوین در جامعه بین المللی موجب شد تا ریشه های این نهال ابتدا در دل و اندیشه همه ایرانیان و ایران دوستان ریشه دوانده و سپس شاخسار آن میوه های آزادی، استقلال و عزت را به جای جای دنیا صادر کند.
پیام روشن انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا کوخ نشینان این سرزمین، آوار استبداد و استعمار را بر سر کاخ نشینان فرود آورده و با امید به آینده ای روشن، مسیر توسعه را گام به گام بپیمایند.
ورود ابر مردی که نگاه و کلام نافذش رعشه بر تن استکبار انداخته بود، موجب شد تا مردم این کشور در پرتو ازادگی به عزت و در پرتو توانمندی خود به استقلال برسند و در این بین دولت ها با نگاه به افقی که از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری ترسیم شده روز به روز می کوشند تا خدمات هر چه بهتری به مردم ارائه شود.
مردمی که تا دیروزها زنجیر وابستگی، استبداد واستعمار را به پای خود دیده و درد آن را تحمل کرده بودند، امروز آزادانه و سرافراز به گونه ای در برابر ابرقدرت های پوشالی ایستاده اند که هیچ قوایی جرات نگاه چپ به آنها را ندارد و این ایستادگی به الگویی برای سایر ملت های آزادیخواه و آزاد اندیش تبدیل شده تا بند اسارت و استعمار از پای گشوده و در افق توسعه و آزادی به پرواز درآیند.
ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بی شک یکی از بهترین فرصت ها برای بیان خدمات ارائه شده به مردم است تا با تبیین رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، موجب امید بیشتر در بین مردم بصیر و مومن ایران اسلامی را فراهم آورد.
اجرای سرود و دکلمه از دیگر برنامه های این مراسم بود.
همچنین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر کاروان نمادین استقبال از امام خمینی شامل خودروهای  نیروهای بسیجی و مردمی و ادارات  با حرکت از آموزشگاه علامه امینی  این بخش به طرف گلزار شهدای روستاها گرد آمده وبا قرائت فاتحه برمزار شهدا با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید میثاق بستند.