نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یادواره شهدای بخش آسفیچ با همکاری اردوهای جهادی قرارگاه شهید علم الهدی شهرستان میبد

سایت بخشداری آسفیچ

به گزارش روابط عمومی بخشداری آسفیچ ؛ برگزاری یادواره شهدای بخش آسفیچ با همکاری اردوهای جهادی قرارگاه شهید علم الهدی شهرستان میبد

یادواره شهدای بخش آسفیچ با حضور جمعی از مسئولان بهاباد، آسفیچ و اقشار مختلف مردم با سخنرانی حجت الاسلام زارعی،مداح اهل بیت نصیری در مسجد جامع آسفیچ برگزار شد.

دراین مراسم که با حضور بخشدار آسفیچ، حجت الاسلام زارعی نماینده ولی فقیه سپاه میبد ،فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان بهاباد و آسفیچ برگزار شد؛ اقشارمختلف مردم با شهدا و آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

علیرضا تیموری بخشدار آسفیچ : حضور در مراسم معنوی یادواره شهدا علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب تصفیه روحی و روانی انسان می‌شود.

وی با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی در کشور ما از اهمیت خاصی برخوردار است، اضافه کرد: امروز فضیلت زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست.

تیموری اضافه کرد: اقتدار، عزت و پیروزی‌های ایران اسلامی در سایه از جان‌گذشتگی شهدایی به دست آمده است که برای این مرز و بوم جانفشانی کردند.

حجت الاسلام زارعی نماینده ولی فقیه سپاه میبد در این مراسم بیان کرد. شهيد به منزله اون شيشه عطريست كه وقتي درب آنرا باز ميكنن بوي آن تمام فضارو معطر ميكند
 كسي كه آرزوي شهادت دارد و دوست دارد در خط شهيد باشد بايدچهارشاخصه داشته باشد.
۱- خداشناسي ۲-خودشناسي۳- وظيفه شناسي۳- دشمن شناسي